Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żywiec – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żywiec określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Żywiec jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Żywiec mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Żywiec.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Żywiec na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Żywiec określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest właściwa ponieważ programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domu Żywiec, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Żywiec przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Żywiec, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale eksperta i wiele właścicieli decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką sumę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Żywiec – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Żywiec a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Żywiec stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena domu Żywiec musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Żywiec masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button