Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Opoczno – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Opoczno określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Opoczno jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Opoczno zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Opoczno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Opoczno na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; były posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Opoczno wyliczona jest na bazie 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę mieszkania Opoczno, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domu Opoczno sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Opoczno, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Opoczno – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Opoczno i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Opoczno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domów Opoczno ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Opoczno masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button