Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzeszcze – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Brzeszcze wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Brzeszcze jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brzeszcze uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Brzeszcze.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Brzeszcze w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek odziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Brzeszcze określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domu może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domu Brzeszcze, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Brzeszcze prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Brzeszcze, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Trzeba jednak wiedzieć, że taka wycena domów generuje duży koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Brzeszcze – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Brzeszcze a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Brzeszcze jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Brzeszcze zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Brzeszcze możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button