Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tarnobrzeg – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Tarnobrzeg zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Tarnobrzeg jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Tarnobrzeg mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymujesz do ręki bądź przelewem od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Tarnobrzeg.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Tarnobrzeg w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w ramach spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tarnobrzeg kalkulowana jest na bazie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest rzetelna gdyż kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być za duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkania Tarnobrzeg, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Tarnobrzeg przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Tarnobrzeg, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Musisz jednak być świadomym, że taka wycena domów generuje duży koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Tarnobrzeg – przejrzenie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znikome albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Tarnobrzeg a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Tarnobrzeg stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Tarnobrzeg musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś propozycję czy całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Tarnobrzeg możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button