Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Otwock – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Otwock zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Otwock jest za mało atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Otwock zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na ceny niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Otwock.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, by dostać wycenę nieruchomości Otwock w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Otwock kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkań może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Otwock, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Otwock przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Otwock, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domów generuje duży wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Otwock – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Otwock a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Otwock stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Otwock posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Otwock możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button