Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łuków – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Łuków określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Łuków jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Łuków mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Łuków.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Łuków na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Łuków kalkulowana jest na bazie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania wyceny domu? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdym razie jest rzetelna z racji tego, że aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkania może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Łuków, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Łuków sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Łuków, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną kwotę. U nas masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Łuków – porównanie ofert?

Innym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Łuków a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Łuków stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Łuków musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie dziesięć oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Łuków masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button