Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gorzów Wielkopolski – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gorzów Wielkopolski zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Gorzów Wielkopolski jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Gorzów Wielkopolski uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Gorzów Wielkopolski.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę domu Gorzów Wielkopolski w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Gorzów Wielkopolski określana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wartości domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż programy do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę domów Gorzów Wielkopolski, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Gorzów Wielkopolski ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Gorzów Wielkopolski, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Gorzów Wielkopolski – porównanie ogłoszeń?

Innym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Gorzów Wielkopolski a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Gorzów Wielkopolski jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Gorzów Wielkopolski zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Gorzów Wielkopolski możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button