Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skała – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Skała określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Skała jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Skała uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać nie więcej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Skała.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Skała w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Skała ustalana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna ponieważ kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Skała, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Skała przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który później wyślemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Skała, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i wiele osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie masz wcale gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Skała – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Skała i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Skała stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Skała zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę domu Skała możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button