Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pruchnik – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pruchnik wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pruchnik jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Pruchnik zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Pruchnik.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Pruchnik w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w wyniku spadku albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pruchnik wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie w każdym razie jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Pruchnik, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkań Pruchnik ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Pruchnik, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Pruchnik – analiza ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Pruchnik i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pruchnik jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Pruchnik musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Pruchnik możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button