Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ożarów – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ożarów zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Ożarów jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ożarów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Ożarów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Ożarów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w ramach dziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ożarów ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domu może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę mieszkań Ożarów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Ożarów przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Ożarów, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Ożarów – przejrzenie ofert?

Popularną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Ożarów a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Ożarów zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Ożarów posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś wyceny czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Ożarów masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button