Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mordy – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mordy wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mordy jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Mordy uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Mordy.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Mordy na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym na skutek odziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Mordy określana jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz programów do określania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Mordy, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Mordy ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Mordy, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez specjalistę i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Mordy – przejrzenie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Mordy i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Mordy zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Mordy zawiera gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Mordy masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button