Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowy Staw – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowy Staw zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowy Staw jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nowy Staw zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Nowy Staw.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Nowy Staw na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były właściciel albo najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowy Staw kalkulowana jest na bazie dziesiątki niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Nowy Staw, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Nowy Staw przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Nowy Staw, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Nowy Staw – przegląd ofert?

Szybkim wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupujących będzie małe lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Nowy Staw i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Nowy Staw jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Nowy Staw zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Nowy Staw możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button