Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dziwnów – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dziwnów wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dziwnów jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dziwnów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź przelewem już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Dziwnów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Dziwnów w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w drodze odziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Dziwnów ustalana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania ceny domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest właściwa bo przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Dziwnów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Dziwnów ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej wyślemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Dziwnów, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Dziwnów – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie małe albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Dziwnów i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Dziwnów zobowiązuje do przyjęcia jednej propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Dziwnów musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Dziwnów masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button