Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Puszczykowo – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Puszczykowo wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Puszczykowo jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Puszczykowo zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Puszczykowo.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Puszczykowo na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Puszczykowo określana jest po analizie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest prawdziwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Puszczykowo, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Puszczykowo ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Puszczykowo, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Puszczykowo – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Puszczykowo i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Puszczykowo jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena domów Puszczykowo ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś propozycję czy całe 10 oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Puszczykowo masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button