Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Czempiń – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Czempiń zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Czempiń jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Czempiń mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Czempiń.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Czempiń na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Czempiń ustalana jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest prawdziwa bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkania Czempiń, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Czempiń przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Czempiń, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Czempiń – przeglądnięcie ofert?

Innym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przekładać się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Czempiń a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Czempiń stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Czempiń zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Czempiń masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button