Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kąty Wrocławskie – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kąty Wrocławskie wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kąty Wrocławskie jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kąty Wrocławskie uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Kąty Wrocławskie.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę domu Kąty Wrocławskie na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kąty Wrocławskie ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę nieruchomości Kąty Wrocławskie, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Kąty Wrocławskie ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Kąty Wrocławskie, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Kąty Wrocławskie – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Kąty Wrocławskie i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Kąty Wrocławskie jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Kąty Wrocławskie musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną wycenę czy też każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Kąty Wrocławskie możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button