Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radoszyce – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Radoszyce wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Radoszyce jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Radoszyce mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź na konto od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Radoszyce.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Radoszyce na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Radoszyce określana jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wyceny domu? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Radoszyce, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Radoszyce przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Radoszyce, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Radoszyce – analiza ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Radoszyce i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Radoszyce jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Radoszyce zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś propozycji czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Radoszyce masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button