Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koszalin – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Koszalin zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Koszalin jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Koszalin uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Koszalin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Koszalin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Koszalin kalkulowana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest prawdziwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domu może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie masz precyzyjną wycenę nieruchomości Koszalin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Koszalin prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Koszalin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Koszalin – porównanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Koszalin i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Koszalin zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Koszalin musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Koszalin masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button