Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szubin – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Szubin zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Szubin jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szubin mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Szubin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Szubin na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym w drodze spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Szubin ustalana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna z racji tego, iż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkania Szubin, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Szubin sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Szubin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Szubin – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Szubin a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Szubin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Szubin musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Szubin masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button