Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubsko – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubsko zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Lubsko jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lubsko zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Lubsko.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Lubsko na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lubsko ustalana jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest adekwatna z racji tego, iż aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkania Lubsko, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Lubsko ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Lubsko, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu generuje duży wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Lubsko – porównanie ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie wśród kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Lubsko i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Lubsko jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Lubsko musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Lubsko masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button