Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gdańsk – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gdańsk określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Gdańsk jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Gdańsk mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Gdańsk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Gdańsk na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gdańsk wyliczona jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Gdańsk, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Gdańsk sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Gdańsk, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Gdańsk – przegląd ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Gdańsk a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Gdańsk jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Gdańsk musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś wycenę czy też wszystkie 10 oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Gdańsk masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button