Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świerzawa – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świerzawa określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Świerzawa jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Świerzawa zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Świerzawa.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Świerzawa na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świerzawa ustalana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas masz indywidualną wycenę domu Świerzawa, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Świerzawa przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Świerzawa, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Świerzawa – porównanie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Świerzawa i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Świerzawa zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Świerzawa musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś oferty czy też całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Świerzawa masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button