Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łomianki – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Łomianki wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Łomianki jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łomianki zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Łomianki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Łomianki w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Łomianki ustalana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa z racji tego, iż programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. W naszej firmie masz precyzyjną wycenę nieruchomości Łomianki, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Łomianki prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Łomianki, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Łomianki – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Łomianki a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Łomianki zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Łomianki zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Łomianki masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button