Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szamocin – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szamocin zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szamocin jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Szamocin mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Szamocin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Szamocin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym w ramach odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Szamocin ustalana jest na podstawie 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz programów do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Szamocin, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Szamocin sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Szamocin, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Szamocin – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród nabywców będzie małe albo nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Szamocin i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Szamocin stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena domu Szamocin zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też całe 10 oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Szamocin masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button