Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kargowa – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kargowa zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówki. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kargowa jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kargowa zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Kargowa.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę domu Kargowa w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kargowa kalkulowana jest po analizie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie masz dedykowaną wycenę nieruchomości Kargowa, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Kargowa przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Kargowa, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele osób decyduje się na to. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz wcale gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Kargowa – przejrzenie ofert?

Innym sposobem na określenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Kargowa i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kargowa zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Kargowa posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Kargowa masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button