Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gryfino – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Gryfino wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Gryfino jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gryfino mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Gryfino.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę domu Gryfino w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem przyznanym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Gryfino kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domów może być zbyt duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Gryfino, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Gryfino prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który później udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Gryfino, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Gryfino – przeglądnięcie ogłoszeń?

Innym wyjściem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Gryfino i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Gryfino stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Gryfino musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Gryfino możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button