Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wyśmierzyce – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wyśmierzyce określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wyśmierzyce jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wyśmierzyce mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający przystają na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Wyśmierzyce.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę domu Wyśmierzyce w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wyśmierzyce ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest miarodajna bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkania może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Wyśmierzyce, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Wyśmierzyce sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Wyśmierzyce, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część sprzedających decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu generuje niemały koszt, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Wyśmierzyce – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Wyśmierzyce i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Wyśmierzyce jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Wyśmierzyce musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś wycenę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Wyśmierzyce możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button