Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bobolice – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bobolice określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Bobolice jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bobolice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Bobolice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Bobolice w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bobolice określana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania wartości domu? Należy mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ programy do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkania Bobolice, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Bobolice prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Bobolice, a Ty masz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Bobolice – przegląd ofert?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Bobolice i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Bobolice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena domu Bobolice musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną propozycję czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Bobolice możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button