Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kartuzy – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kartuzy określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kartuzy jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kartuzy zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może zająć najdłużej siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kartuzy.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Kartuzy na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kartuzy wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, iż programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być za duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Kartuzy, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Kartuzy ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Kartuzy, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez eksperta i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Kartuzy – analiza ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Kartuzy i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Kartuzy zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domów Kartuzy posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Kartuzy masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button