Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chodecz – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chodecz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chodecz jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Chodecz uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Chodecz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę domu Chodecz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Chodecz określana jest na podstawie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest właściwa ponieważ narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkań Chodecz, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Chodecz przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Chodecz, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez eksperta i wiele osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Chodecz – przeglądnięcie ofert?

Innym wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe albo nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Chodecz a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Chodecz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Chodecz ma jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś propozycję czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Chodecz możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button