Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Opole – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Opole wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Opole jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Opole mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Opole.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Opole na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w drodze dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Opole kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna bo programy do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena nieruchomości może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Opole, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Opole ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Opole, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i część oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Opole – analiza ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie albo nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Opole i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Opole jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Opole musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś wyceny czy wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Opole możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button