Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żarów – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Żarów wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Żarów jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Żarów zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Żarów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę domu Żarów w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Żarów ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkania może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę nieruchomości Żarów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Żarów ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Żarów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez eksperta i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Żarów – przeglądnięcie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Żarów a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Żarów zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Żarów ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Żarów możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button