Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szklarska Poręba – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Szklarska Poręba zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szklarska Poręba jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szklarska Poręba zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź przelewem już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Szklarska Poręba.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Szklarska Poręba w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na drodze spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szklarska Poręba wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest właściwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Szklarska Poręba, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Szklarska Poręba sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Szklarska Poręba, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Szklarska Poręba – porównanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacząco przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Szklarska Poręba i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Szklarska Poręba jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkań Szklarska Poręba ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś oferty czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Szklarska Poręba masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button