Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowy Tomyśl – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowy Tomyśl zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Nowy Tomyśl jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nowy Tomyśl uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Nowy Tomyśl.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Nowy Tomyśl na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na braku dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowy Tomyśl wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Musisz mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo programy do wyceny domów nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domów Nowy Tomyśl, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Nowy Tomyśl przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Nowy Tomyśl, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Nowy Tomyśl – analiza ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Nowy Tomyśl i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Nowy Tomyśl jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Nowy Tomyśl posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Nowy Tomyśl masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button