Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ruciane-Nida – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ruciane-Nida zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Ruciane-Nida jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ruciane-Nida uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Ruciane-Nida.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Ruciane-Nida w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ruciane-Nida ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę nieruchomości Ruciane-Nida, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkania Ruciane-Nida przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Ruciane-Nida, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Ruciane-Nida – porównanie ofert?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Ruciane-Nida a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Ruciane-Nida jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Ruciane-Nida posiada jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Ruciane-Nida możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button