Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Biała Piska – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Biała Piska wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Biała Piska jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Biała Piska zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Biała Piska.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Biała Piska w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Biała Piska określana jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Biała Piska, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Biała Piska przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem udostępnimy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Biała Piska, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu generuje niemały wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką cenę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Biała Piska – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Biała Piska a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Biała Piska zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Biała Piska zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy całe dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Biała Piska masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button