Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Poniec – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Poniec zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Poniec jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Poniec zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Poniec.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Poniec w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Poniec określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz adekwatną wycenę domów Poniec, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Poniec sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Poniec, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Poniec – przegląd ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Poniec a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Poniec zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Poniec musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Poniec masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button