Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Połaniec – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Połaniec określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Połaniec jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Połaniec uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Połaniec.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Połaniec w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Połaniec wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę domów Połaniec, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Połaniec sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Połaniec, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów generuje duży koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Połaniec – przejrzenie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Połaniec a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Połaniec zobowiązuje do zaakceptowania którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Połaniec musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych wydatków z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Połaniec możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button