Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Błaszki – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Błaszki określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Błaszki jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Błaszki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie dłużej jak 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Błaszki.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Błaszki w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru lub wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Błaszki określana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdym razie jest właściwa bo kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę domów Błaszki, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Błaszki przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Błaszki, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Błaszki – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Błaszki a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Błaszki stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkania Błaszki musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Błaszki możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button