Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kcynia – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kcynia określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kcynia jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kcynia zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki bądź na konto od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Kcynia.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Kcynia na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kcynia kalkulowana jest na podstawie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkań Kcynia, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Kcynia sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Kcynia, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Kcynia – przeanalizowanie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Kcynia i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Kcynia jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Kcynia posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś propozycji czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Kcynia masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button