Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gdynia – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gdynia określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Gdynia jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gdynia zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Gdynia.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Gdynia w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Gdynia wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest miarodajna gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę domów Gdynia, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Gdynia przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który później udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Gdynia, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Gdynia – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Gdynia a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Gdynia stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Gdynia zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Gdynia masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button