Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowogrodziec – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowogrodziec określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Nowogrodziec jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowogrodziec zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Nowogrodziec.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, żeby dostać wycenę nieruchomości Nowogrodziec na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na drodze odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Nowogrodziec ustalana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu




Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę domów Nowogrodziec, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Nowogrodziec przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Nowogrodziec, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Nowogrodziec – porównanie ofert?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Nowogrodziec i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Nowogrodziec zobowiązuje do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Nowogrodziec musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś propozycję czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Nowogrodziec masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button