Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Golub-Dobrzyń – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Golub-Dobrzyń zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Golub-Dobrzyń jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Golub-Dobrzyń zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele przystają na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Golub-Dobrzyń.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Golub-Dobrzyń w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Golub-Dobrzyń wyliczona jest na podstawie 10 różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości mieszkania? Trzeba wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz indywidualną wycenę nieruchomości Golub-Dobrzyń, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Golub-Dobrzyń przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Golub-Dobrzyń, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Golub-Dobrzyń – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Golub-Dobrzyń a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Golub-Dobrzyń jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Golub-Dobrzyń posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Golub-Dobrzyń możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button