Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dukla – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dukla zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Dukla jest mniej atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dukla zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Dukla.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Dukla na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dukla wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do ustalania wartości nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz indywidualną wycenę domów Dukla, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Dukla przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Dukla, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Dukla – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Dukla a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Dukla jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Dukla posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś wycenę czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Dukla możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button