Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kobylin – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kobylin wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kobylin jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kobylin mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Kobylin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Kobylin w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel albo najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kobylin ustalana jest po analizie dziesiątki niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkania może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę domów Kobylin, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Kobylin ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Kobylin, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domów generuje duży koszt, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Kobylin – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie wśród kupujących będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Kobylin a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Kobylin stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Kobylin zawiera gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Kobylin masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button