Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Warszawa – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Warszawa zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Warszawa jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Warszawa zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Warszawa.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Warszawa w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel czy też lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Warszawa kalkulowana jest na bazie 10 różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest rzetelna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę domów Warszawa, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Warszawa sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Warszawa, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Warszawa – przegląd ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie bardzo ograniczone albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Warszawa a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Warszawa zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Warszawa musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Warszawa możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button