Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grodzisk Mazowiecki – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Grodzisk Mazowiecki określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Grodzisk Mazowiecki jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Grodzisk Mazowiecki zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Grodzisk Mazowiecki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Grodzisk Mazowiecki w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Grodzisk Mazowiecki wyliczona jest na podstawie dziesięciu różnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Grodzisk Mazowiecki, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Grodzisk Mazowiecki przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Grodzisk Mazowiecki, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Grodzisk Mazowiecki – przeglądnięcie ofert?

Innym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Grodzisk Mazowiecki i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Grodzisk Mazowiecki stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Grodzisk Mazowiecki ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Grodzisk Mazowiecki masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button