Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mirsk – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mirsk określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówki. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Mirsk jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mirsk zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, długi bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele przystają na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Mirsk.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Mirsk w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Mirsk wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę mieszkania Mirsk, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Mirsk przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Mirsk, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Mirsk – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Mirsk a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Mirsk stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Mirsk posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś ofertę czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Mirsk masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button