Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pilica – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pilica zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Pilica jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pilica mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres oczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Pilica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Pilica w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pilica wyliczona jest na bazie dziesięciu różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie masz indywidualną wycenę nieruchomości Pilica, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Pilica prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Pilica, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez specjalistę i część oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Pilica – przeanalizowanie ofert?

Najprostszym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Pilica i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Pilica zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Pilica musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Pilica możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button