Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krosno Odrzańskie – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Krosno Odrzańskie zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Krosno Odrzańskie jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Krosno Odrzańskie zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Krosno Odrzańskie.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę domu Krosno Odrzańskie na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krosno Odrzańskie wyliczona jest po analizie dziesięciu niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domu Krosno Odrzańskie, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Krosno Odrzańskie przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który później wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Krosno Odrzańskie, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Krosno Odrzańskie – analiza ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Krosno Odrzańskie a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Krosno Odrzańskie jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Krosno Odrzańskie musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Krosno Odrzańskie możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button